צילום תמונות לעסקים

צילום תמונות לעסקים

שירותי צילום היו מאז ומתמיד שירותים פופולריים וחשובים. אלה בדרך כלל נפוצו לצורך תיעוד של אירועים שונים ומיוחדים בחיינו, כאשר אנו שוכרים צלמים בשביל לצלם ולהסריט רגעים מהאירוע ולהפיק מהם אלבום מיוחד בו נוכל להסתכל בעתיד על התמונות וליהנות מהזיכרונות הללו.

כיום צילום משמש להרבה יותר אפשרויות: בעלי עסק מגיעים לסטודיו ליצור אלבום תמונות של צילומי תדמית, מסעדות מזמינות צלמים כדי להפיק תמונות איכותיות של מזון לאתר החברה ולדפים העסקיים שלה ברשתות החברתיות, עסקים מזמינים צלמים כדי להפיק תמונות לצרכי קטלוגים. צילום תמונות לעסקים מעולם לא היה פופולרי ביותר ואנו כעת עומדים לשירותכם.

צילומי תדמית לעסקים:

בעולם בו הרשתות החברתיות תופסות נתח מרכזי בפרסום עסקים ובכלל, חשוב לדאוג לצילומי תדמית איכותיים כדי לייצר תמונות פרופיל איכותיות, צילומי פורטרט מתאימים של צוות העובדים, צילומי אווירה ואפילו תמונות לסרטוני מכירה או סרטוני תדמית. כל אלה ועוד חשובים מאוד לצרכי פיתוח עסקי, מיתוג ופרסום העסק והאופן שבו בעל העסק, עובדיו או תמונות מבית העסק מוצגות משקף בין היתר גם את המוניטין בעיני הקהל.

צילום מזון:

צילום מזון הוא שירות שכיח מאוד בעיקר בקרב מסעדות המעוניינות לייצר תמונות טובות, מלהיבות וכאלה שלבד מוכרות את המוצר/השירות של המסעדה וגורמות לאנשים להרים את הטלפון ולהזמין. חלק מהתמונות יכולות לשמש להדפסת התפריט במסעדה, חלק כעיצובי תמונות נושא ורקע לדף העסקי ולאתר החברה, חלק מהתמונות מיועדות לצורך הקטלוג באתר החברה וחלק מיועדות להעלאת פוסטים ופרסומים ברשתות החברתיות לצורך שיווק הזמנות.

צילום מוצרים לאתר חנות מקוונת:

אם יש לכם חנות של מוצרים ופתחתם חנות אלקטרונית כסניף נוסף לשווק בו את המוצרים שלכם דעו כי חשוב לכלול תמונות של המוצרים, באיכות טובה ולהפיק תמונות מקצועיות וטובות כדי לשפר את המכירות בחנות שלכם. למעשה, צילום חובבני של המוצרים שלכם עשוי להשליך באופן מהותי על המכירות והקהל עשוי להתייחס אליכם בצורה חובבנית בהתאם. על כן אתם רוצים לוודא שצלם מקצועי ומנוסה, המבין בצילום מוצרים לאתר חנות מקוונת יצלם את התמונות שלכם, ינחה אתכם לגבי רקעים מתאימים ואולי אף בתוספת תשלום יספק לכם עריכה של התמונות בפוטושופ ויגיש אותן מוכנות להעלאה.

טיפים לבחירת צלם מתאים:

  • ראשית חשוב לבדוק את תיק העבודות של הצלם עבור השירות שהוא מציע לכם. רוצים צילומי תדמית? בדקו תמונות שהוא צילם בקטגוריה זו. רוצים לצלם את המנות במסעדה שלכם? בדקו תמונות אוכל שהוא צילם וכך הלאה.
  • בדקו המלצות באתר של הצלם, ברשתות החברתיות ונסו לבקש לשוחח עם לקוח שלו לשמוע חוות דעת.
  • היפגשו עם הצלם. ראו עד כמה אכפת לו מכם ומהשירות שהוא רוצה להעניק לכם. בדקו את המחיר שהוא מציע לכם והאם זה נשמע לכם הגיוני ביחס למחקר שוק שעשיתם.