מדוע חשוב לתעד את אירוע בר המצווה?

האם תוכלו לדמיין את החיים המודרניים ללא המצלמה? הודות לה, ניתן לנצור רגעים, לחזור לאחור במנהרת הזמן וליהנות מחיבוק נוסטלגי בכל רגע ורגע. גם בשיאן של ההכנות לקראת בר המצווה, אל תשכחו לבחור בצלם מנוסה שיתעד את האירוע המרגש.

לא רק באירוע, אלא גם לפני האירוע:

תיעוד האירוע לא כולל אך ורק את האירוע לכשעצמו, אלא גם את כל האירועים הנלווים לאירוע. המון משפחות בוחרות לנצל את המומנטום, וליהנות מצילומי משפחה נהדרים שנשארים כמזכרת לעוד שנים ארוכות. כיום, ילדים בגיל 13 רוצים תיעוד מקצועי של עצמם, וכך גם ניתן להפיק לילדים החוגגים בוק בר מצווה מקצועי ואיכותי. מלבד הבוק שהינו סט של צילומים לפני האירוע, ניתן גם לצלם את ההכנות של המשפחה הנרגשת לקראת היציאה לחגיגה הגדולה ביום בו נערך האירוע.

לא רק תיעוד לילד, אלא לכל המשפחה!

אם תחשבו על זה, התיעוד היחיד שלכם כמשפחה הוא כמה תמונות סלפי שצילמתם באירועים שונים. אירוע בר המצווה אינו אירוע של הילד החוגג בלבד, אלא אירוע של כל המשפחה – ההורים, האחים והאחיות, הסבים והסבתות וגם של כל הדודים הנרגשים. מדובר על הזדמנות נפלאה, כשאתם נרגשים וחגיגיים, לצלם אלבום משפחתי. הצלם לאורך האירוע יתמקד בכם כמשפחה, כך שתוכלו ליהנות מאלבום תמונות מרגש, מיוחד ומקיף.

יום הולדת יש פעם בשנה, אך מה עם בר מצווה?

אירוע בר המצווה הינו אירוע מיוחד שלא דומה לשום אירוע אחר. בכל שנה מחדש ילדכם חוגג את יום הולדתו, אך אתם מסתפקים בצילום עצמאי שלכם באמצעות המכשיר החכם. אירוע בר המצווה הינו אירוע שבו כולכם לוקחים חלק, כולכם מתרגשים וכולכם רוצים להצטלם. אירוע מיוחד שכזה מחייב תיעוד מקיף ומקצועי. אתם משקיעים רבות במלתחה מפוארת, מתחם אירועים, קייטרינג עשיר ונותני שירות שונים – האם תוכלו להעלות על דעתכם שאירוע שכזה לא יתועד?

צילום אירועים

אתם נוצרים זיכרונות שתוכלו לעיין בהם לנצח:

המון משפחות מעידות לאחר האירוע כי מרוב ההתרגשות, הם לא זוכרים דבר מהחגיגה. אכן, המון פעמים התרגשות ותחושת אופוריה יוצרות מעין תחושה מטושטשת שכזאת שמקשה להיזכר ברגעים היפים מהאירוע. תהיו בטוחים כי אותם רגעים מרגשים נצרבו בלבכם, אך על מנת להיזכר בהם עליכם לשוב ולהביט על תמונות מהאירוע. צלם מקצועי המתמחה בצילום אירועים שכאלו יפיק עבורכם את אלבום התמונות המרגש ביותר – כך שבכל פעם שתרצו להיזכר באותם רגעים יפים, תוכלו לפתוח אותו ולהתרגש שוב.

במה לבחור: צילום סטילס או וידאו?

לכל אירוע בר מצווה שנחגג מתאימה חבילת צילום אחרת. לדוגמא, אירוע בר מצווה בכותל הנערך בעיר ירושלים, הינו אירוע מיוחד עם תפאורה מרשימה ומשמעות רבה. באירוע שכזה ההמלצה החמה ביותר היא על צלם סטילס שיתעד כל רגע ורגע, כאשר בהתאם לתקציב שלכם ורצונכם יהיה ניתן לשלב גם צילום וידאו.

Click here to add your own text